Персонал

Однією з головних цінностей ПАТ «Хімфармзавод «Червона зірка» є його співробітники, їх знання, творчий потенціал і нахил до загальних цілей підприємства. У фармацевтичній діяльності дуже багато залежить від командної роботи, тому на підприємстві працює колектив професіоналів, щиро відданих своїй справі людей, згуртованих однією ідеєю – вдосконалення та розвиток ПАТ « Хімфармзавод «Червона зірка».

На сьогоднішній день персонал ПАТ «Хімфармзавод «Червона зірка» становить 452 співробітника. У загальній структурі підприємства 132 співробітника - це кваліфіковані спеціалісти з фармацевтичною та іншою вищою профільною освітою - провізори, хіміки, інженери-технологи, інженери-екологи, інженери-біотехнологи, інженери-механіки, економісти, маркетологи, спеціалисти з управління якістю.

Розвиток персоналу є однією з найважливіших умов успішної роботи ПАТ «Хімфармзавод «Червона зірка». Це особливо актуально в наші дні, коли з прискоренням научно - технічного прогресу швидше, ніж будь-коли застарівають професійні знання і навики. Відповідність кваліфікації персоналу потребам підприємства позитивно впливає на результати його діяльності.

Переваги, які отримує ПАТ «Хімфармзавод «Червона зірка» у результаті навчання та розвитку персоналу підприємства:
- підвищення результативності роботи підприємства в цілому;
- підвищення ефективності співробітників підприємства;
- вихід взаємодії між співробітниками на більш високий рівень;
- покращення системи мотивації підприємства;
- розвиток здатності персоналу задовольняти поточні та майбутні потреби підприємства;
- збільшення лояльності персоналу до підприємства.