Питання-відповідь

Юрий Юрченко
02.04.2021
Добрий день .Ваша фабріка сульфадіметоксин виробляє.?
Доброго дня. Так, наше підприємство випускає препатар Сульфадиметоксин.
Кравченко Маргарита
02.04.2021
Добрый день, скажите пожалуйста, выпускается ли КЛИМАПИН®, НАСТОЙКА ПО 100 МЛ и где ее можно приобрести? Спасибо.
Добрый день. Препарат КЛИМАПИН®, НАСТОЙКА ПО 100 МЛ снят с производства.
Бутенко Николай
22.01.2021
Доброго дня! Підскажіть,будь ласка, чи випускає ВАШЕ підприємство "Еспол" - крем косметичний ДСТУ 4765:2007.
Доброго дня. ! Наше підприємство випускає лікарський засіб "Еспол", мазь по 30 г!
Куракса Милана
02.04.2021
Добрий день. Скажите пожалуйста выпускется ли КЛИМАПИН®, НАСТОЙКА ? Если да, то где можно купить? Можно ли заказывать продукцию у вас по интернету? Зарание благодарна.
Добрый день. Препарат КЛИМАПИН®, НАСТОЙКА ПО 100 МЛ снят с производства.
Білінська Лілія
18.11.2020
Добрий день! Поясніть будь ласка, чому протипоказано застосування вітаміну С пацієнтам з непереносимістю фруктози, синдромом мальабсорбції глюкози-галактози. Які наслідки можуть бути для пацієнта? Як пов'язана аскорбінова кислота з цими захворюваннями? Дякую
Дякуємо Вам за питання та цікавість до наших препаратів. У складі Аскорбінової кислоти, серед допоміжних речовин є сахароза, вона також не буде засвоюватится при синдромі мальабсорбції глюкози - галактози, що викликає погіршення стану - болі в животі, метеоризм, діарея та ін. Синдром мальабсорбції викликаних генетично обумовленим дефіцитом фермента, який приймає участь в метаболізмі фруктози, глюкози - галактози. Бажаємо Вам якнайшвидшого одужання!
Рыбак Любовь
22.01.2021
Отзыв по Канабисону Много лет у меня были серьезные проблемы со сном. Ни одно снотворное не давало желаемого эффекта, а только угнетало нервную систему. Утром встать с постели невозможно ( Знакомые посоветовали препараты на основе конопли. Единственный, который смогла найти – это Канабисон. Принимаю вечером одну капсулу перед сном. Сказать, что сон нормализовался – это ничего не сказать. Сплю как младенец. Высыпаюсь быстро. Просыпаюсь рано утром, бодрая и довольная. Огромная благодарность производителям!
Спасибо огромное за Ваш отзыв. Рады, что наш препарат Канабисон нормализовал Ваш сон.
Козинець Ірина
26.05.2020
З якого віку дитині можна бризгати евкафіліптаква. Моєму синові три, дозволино?

Ірина. Дякуємо за питання. Усі спреї можливо застосовувати у дітей з віку, коли дитина може адекватно затримувати дихання. Це необхідно для профілактики бронхоспазму, який може виникнути на спрей, незалежно від назви і виробника. На новій партії Евкафіліпт Аква буде вікове уточнення - з 2-х років. Але ще раз підкреслюємо, якщо ваша дитина не вміє затримувати дихання треба бути максимально обережним. Дуже важливо звернути увагу на те,  що Евкафіліпт Аква не містить спирту. Це дуже важливо точку зору, що до 6-ти років у дитини не сформований фермент, що метаболізує етанол (алкогольдегідрогеназа). Відсутність етанолу в Евкафіліпт Аква відповідає сучасним тенденціям в педіатрії. Крім того, Евкафіліпт Аква не містить штучних барвників та ароматизаторів, що зменшує вірогідність формування на них алергічних реакцій. І ще - Евкафіліпт Аква не містить фенолу, що при передозуванні може викликати токсичність. Використовувати Евкафіліпт Аква доцільно з метою профілактики захворювань горла, наприклад пов'язаних із золотистим стафілококом. Він зустрічається щонайменше у 50% дітей, які відвідують дітячі заклади. Ми бажаємо здоров'я Вашій дитині, Вам особисто і Вашій родині.

Василенко Юлия
26.05.2020
Добрый вечер, может ли физическое лицо купить у вас препарат Венотон настойка? Нужно покупать заводскую упаковку 20 шт? Или можно купить меньше. Спасибо
Добрый день. Наши препараты Вы можете приобрести в аптеках Вашего города. Напрямую мы не продаём наши препараты.
Неонила
26.05.2020
Добрый день!Купила в аптеке Дротаверин.Написано на упаковке,что Ваша препарат.Но-что-то слишком дешёвый и инструкция какая-то размытая.Вот и думаю-может это подделка?
Добрый день. Мы выпускаем препарат Дротаверин, таблетки по 0,04 г №10 и №10*2.
Елена Киевская
26.05.2020
Сегодня мною куплены в аптеке Киева две мази вашего производства: Преднизолон (10 г) и Синтомицин (25 г). При открытии и нажатии на конец тюбика, обе мази начали выдавливаться (показались в "носике") лишь через 2\2.5 см "пустого прогона". То есть 1\3 обоих тюбиков -- пустая (накачана воздухом). Если не будет от вас внятного ответа, намереваюсь подать жалобу в Государственную инспекцию по защите прав потребителя. И это для начала. Потом -- суд.

Шановна Олена Київська! З повагою відповідаємо на поставлене Вами питання.
Оптимальний розмір туб для фасовки м´яких лікарських засобів у туби підбирається на стадії розробки препарату, затверджується виробником у нормативній документації і при цьому враховуються такі параметри:
- особливість роботи обладнання для фасовки м´яких лікарських засобів у туби заключається у тому, що процес дозування проводиться об´ємным методом;
- на тубі вказується кількість грам  препарату (контроль  вмісту препарата ведеться ваговим методом);
- під час фасовки м´яких лікарських засобів у туби відбувається зміна номінального об´єму туби в сторону зменшення при її завальцюванні та нанесення номера серії на хвостовій частині тубі, тому підбір розміру туби проводиться емперичним шляхом;
- на нашому підприємстві виробництво м´яких лікарських засобів відбувається в приміщеннях  класу чистоти Д, де відбувається багаторазове очищення вхідного повітря.
Конструкція будь-якого фасувального обладнання передбачає попадання виробничого повітря разом з продуктом, який фасується, крім випадків вакуумування. Тому виробники вкладують кошти для очищення повітря у виробничі приміщення та постійного контролю якості очищення.   
Враховуючи той факт, що технологічне повітря, яке потрапляє в алюмінієву тубу, разом з продуктом, проходить стадію багаторазового очищення, а також той факт, що алюмінієва туба володіє неоціненною властивістю — це відсутність всмоктуючого ефекту після стиснення туби (після стиснення туби її стінки деформуються и не повертаються у вихідну форму), відповідно потрапляння нової порції повітря виключено, додаткове окислення виключається, ми гарантуємо якість препарату вимогам GMP та специфікаціям, які містяться у реєстраційному дос´є на протязі всього терміну придатності препарату; якість препарату також підтверджується дослідженнями по стабільності. Таким чином, шановна Олено, незважаючи на вміст технологічного повітря в тубі, кількість препарату відповідає кількості, яка вказана на тубі і відповідає Сертифікату якості, який видається на кожну серію препарата.

Задати питання

Заполните пожалуйста все поля и нажмите кнопку “Задать вопрос”

Введіть слово, яке ви бачите нижче: