Презентація

Ми піклуємося про найважливішу та головну цінність у житті людини - про її здоров'я. Публічне акціонерне товариство «Хімфармзавод «Червона зірка» заснований в 1923 році і є одним з перших фармацевтичних підприємств України. Маючи в наявності великий виробничий потенціал і застосовуючи новий підхід до організації виробничо-комерційної діяльності, ми створюємо реальні вигоди та можливості для споживачів і партнерів.

Вигоди та можливості для споживачів - це якісні та доступні за ціною лікарські препарати.

На підприємстві відбувається активна модернізація виробництва. Побудована нова лінія з виробництва капсул; повністю оновлено цех з виробництва рідких лікарських форм, а також побудований цех з виробництва м'яких лікарських форм.

Вигоди та можливості для партнерів - це забезпечення якісного сервісу та активна промоційна діяльність.

У найближчих планах заводу - освоєння нових фармакологічних груп і суттєве розширення асортименту. Працює програма підготовки та активної діяльності КАМ-менеджерів (менеджерів по роботі з ключовими клієнтами) у всіх великих містах України.

Розроблена концепція стратегічного управління просуванням торгової марки, що включає серію конкретних комерційних проектів, пропозицій і програм спільної діяльності з дистриб'юторами, аптеками та установами охорони здоров'я.

Рекламний ролик ХФЗ "Червона зірка"
ПРЕЗЕНТАЦІЯ ПАТ "Хімфармзавод "ЧЕРВОНА ЗІРКА"
Рекламний ролик ПАТ "Хімфармзавод "ЧЕРВОНА ЗІРКА"
Презентація виробництва м´яких лікарських форм
Аква Спрей
СОНДОКС
СОНДОКС - 2
ФІТОСЕД
АКВА СПРЕЙ
ГРИПОМЕД
ГЕРПЕКОН
РЕОНАЛЬГОН