Презентація

Публічне акціонерне товариство «Хімфармзавод «Червона зірка» заснований в 1923 році і є одним з перших фармацевтичних підприємств України. Маючи в наявності великий виробничий потенціал і застосовуючи новий підхід до організації виробничо-комерційної діяльності, ми створюємо реальні вигоди і можливості споживачам і партнерам.

Вигоди і можливості для споживачів - це якісні і доступні за ціною лікарські препарати.

Вся вироблена продукція підтверджена Сертифікатом відповідності умов виробництва лікарських засобів вимогам належної виробничої практики GMP.
На підприємстві відбувається активна модернізація виробництва. Побудована нова лінія по виробництву капсул; повністю оновлений цех з виробництва рідких лікарських форм, а також побудований цех з виробництва м'яких лікарських форм.

Вигоди і можливості для партнерів - це забезпечення якісного сервісу та активна промоційна діяльність.

У найближчих планах заводу - освоєння нових фармакотерапевтичних груп і суттєве розширення асортименту. Працює програма підготовки та активної діяльності Регіональних менеджерів (менеджерів по роботі з ключовими клієнтами) у всіх великих містах України.
Розроблено концепцію стратегічного управління просуванням торгової марки, що включає серію конкретних комерційних проектів, пропозицій і програм спільної діяльності з дистриб'юторами, аптеками та установами охорони здоров'я.

Хімфармзавод ЧЕРВОНА ЗІРКА 2018
Презентація виробництва м´яких лікарських форм
Рекламний ролик Фітосед 2018
Рекламний ролик Сондокс 2018
Рекламний ролик Аква Спрей 2018
Рекламний ролик Реональгон 2018
Рекламний ролик Грипомед 2018
Рекламний ролик Герпекон, крем-бальзам по 5 г